• Sākums
  • Saderināšanās gredzeni

Vigorius juveliersaloni piedāvā vairākas iespējas, kā var iegādāties saderināšanās gredzenu. Tas ir serviss atbilstoši katra gaumei un vajadzībām. Klientu ērtībām iespējams ar kolekcijām iepazīties arī elektroniskajā katalogā.

Ja labprātāk izvēlaties no piedāvājumu klāsta, saderināšanās gredzenu var iegādāties kādā no Vigorius saloniem, kur pieejami dažādu zelta krāsu gredzeni gan ar briljantiem, gan cirkonijiem. Salonos pieejamas gan kolekcijas, kas ir Vigorius meistaru roku darbs, gan kolekcijas no Itālijas. Daudzveidīgo dizainu klāstā atradīsiet gan klasiskus, gan modernus paraugus. Saderināšanās gredzens var būt vienkāršas elegances iedvesmots vai pat ļoti sarežģītu līniju, izliekumu un motīvu mākslas darbs. Konsultants palīdzēs jums orientēties plašajā piedāvājumā.

Ja esat individuālists vai vēlaties ko unikālu – saderināšanās gredzens var tikt arī pasūtīts, izvēloties jebkuru materiālu vai to kombināciju, kā arī dārgakmeņu iestiprināšanu. Pieejami briljanti un cirkoniji, kā arī dabīgās upes pērles.

Saderināšanās gredzenu, to pasūtot pēc individuāla dizaina, var būt vieglāk saskaņot ar laulību gredzeniem. Iespējams pasūtīt arī komplektu.