Juveliersalonos Vigorius iespējams pasūtīt un iegādāties dažādas rotas līgavai – gan auskarus, kaklarotas, gan aproces. Pieejams plašs juvelierizstrādājumu klāsts katrai gaumei. Iespējams iegādāties izstrādājumus no salonos pieejamajām kolekcijām vai izgatavot īpaša dizaina rotas un to komplektus pēc pasūtījuma.

                                             

Viena no populārākajām līgavu izvēlēm ir pērļu rotas, kas simbolizē iekšējo skaidrību, nolūku godprātību un nevainību. Vigorius juveliersaloni piedāvā rotaslietas ar dabīgajām upes pērlēm.

                                               

Kāzu dāvanas izvēli varat uzticēt mūsu konsultantiem. Vigorius salonos variet iegādāties arī sudraba galda piederumus – iespējams izvēlēties dizainu un komplektāciju. Jūs pat variett iedibināt jaunu ģimenes tradīciju, dāvinot līgavai, turpmāk ģimenē pārmantojamas rotaslietas.

Vigorius piedāvā arī rotaslietas, kas var būt lieliska dāvanu kāzu jubilejā! Iespējams izgatavot rotaslietas, kas būs īpaši pieskaņotas komplektam vai kvdam juvelierizstrādājumam, kas jau ir jūsu īpašumā, piemēram, laulību gredzeniem vai kāzu dienā valkātajai kaklarotai. Iespējams veikt gravējumu, kas papildinās dāvanu.

Papildus tam Vigorius juveliersaloni piedāvā arī plašu profesionālu juvelieru pakalpojumu klāstu, tostarp, rotaslietu restaurēšanu.