Laiks ir mūsu šodienas vērtība, jo tas ir laiks mums, laiks mūsu ģimenei, laiks mūsu sapņiem...

Vigorius juveliersaloni piedāvā ietaupīt Jūsu laiku, iegādājoties rotas sev vai dāvanām, pasūtot tās mūsu elektroniskajā katalogā.

Piegādi iespējams veikt gan uz jūsu darbavietu, gan mājām – pēc Jūsu izvēles.


 Pasūtījums

Pasūtījums no Juvelierizstrādājumu kataloga – izvēlieties juvelierizstrādājumus, ko vēlaties iegādāties un, veicot pasūtījumu, norādiet pie preces redzamo kodu. Juveliersalona pārstāvis ar Jums sazināsies, lai apstiprinātu rotas pieejamību un reģistrētu Jūsu datus rēķina sastādīšanai.

Individuāla dizaina rotu pasūtījums – veicot pasūtījumu, klientam jānorāda rotas veids. Juveliersalona pārstāvis ar Jums sazināsies, lai saskaņotu detaļas, kas attiecas uz rotas izgatavošanu. Tās apstiprinot, Jums tiks sagatavots rēķins par rotaslietu izgatavošanai izmantojamā materiāla izmaksām, līdz ar šī rēķina apmaksu, meistars uzsāk darbu pie Jūsu pasūtījuma. Par atlikušo summu tiks izrakstīts otrs rēķins, pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs gatavs .

Pasūtījumu pēc individuāla dizaina, iespējams saskaņot, izmantojot e-pastu konsultāciju sistēmu.

Kontakti pasūtījuma veikšanai: 29710507 vai info@vigorius.lv.


 Piegāde

Piegāde Rīgā: Piegāde tiek veikta darba dienās no pulksten 11:00 līdz 16:00. Jūs saņemsiet pasūtījumu divu līdz trīs darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža. Standarta piegāde Rīgā 5 .

Piegāde citur Latvijā: Vigorius juveliersaloni nodrošina rotaslietu piegādi ar AS Latvijas Pasts starpniecību, 3 līdz 5 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža. Piegādes izmaksas 10 .

Piegāde ārpus Latvijas: piegādi veic kurjerdienesti UPS un DHL, 5 līdz 7 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas. Aptuvenās sūtījuma izmaksas Eiropā sastāda aptuveni 50 - 70 , atkarībā no sūtījuma galamērķa.

Jebkura piegāde, ko veic trešā persona, ir apdrošināta!


Apmaksa

Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu, saskaņā ar Vigorius elektroniskā juvelierizstrādājumu kataloga cenrādi un piegādes izmaksu aprēķinu. Apmaksu var veikt EURO/ € valūtā.

Pasūtot rotaslietas ar AS Latvijas Pasts, DPD un DHL starpniecību, Jūs vispirms saņemsiet rēķinu un veiksiet tā apmaksu.