2016-02-23

Piedāvājam precīzākos gravēšanas pakalpojumus Latvijā!

Vigorius juveliersaloni piedāvā profesionālus un precīzus gravēšanas pakalpojumus! Ierodoties mūsu juveliersalonos, jums ir iespēja apskatīt mūsu gravēšanas pakalpojumu katalogu, ar vairāk kā diviem tūkstošiem dažādu simbolu, ornamentu un rokrakstu veidiem, ko iegravēsim gan laulību gredzenu iekšpusē, gan ārpusē.
2014-03-28

BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ EIROPĀ

Mēs piedāvājām BEZMAKSAS piegādi visā Eiropā zelta laulību gredzeniem, papildus apdrošinot izvēlēto juvelierizstrādājumu, lai nodrošinātu pilnvērtīgu servisu un neatkārtojamu dienu jaunā pāra dzīvē.
2013-01-09

Saderināšās gredzens – katras meitenes sapnis.

Ja izvēlēties laulību gredzenus, nākotnes laulātie sastopas ar dažādām situācijām un problēmām. Laika gaitā pēc Jūsu izvēles, papildus neatkārtojamam gredzenam, rodas vēl tādi jautājumi, kāds būs dimantu karātu skaits, cenas un citu padomi, pārdošanas – konsultanti.
2012-10-24

Rotaslietas, kuras ietekmē likteni

Saderināšanās — tas ir atbildīgs un nozīmīgs solis katra cilvēka dzīvē. Tieši šāds solis kardināli pārvērš divas dzīves, tās apvienojot vienā. Kā tam ir arī jābūt, rokas un sirds piedāvājuma brīdim ir jābūt neatkārtojamam un paliekošam atmiņā uz visu mūžu, lai šādas atmiņas vēl ilgi patīkami sildītu sirdi. Bet kā lai panāk, lai jūsu otrā pusīte un apkārtējie justos no sajūsmas aizgrābti? Šai ziņā padomus sniegt ir grūti, jo Romeo pašam ir jāatrod savs ceļš uz izredzētās sirdi. Taču mēs varam palīdzēt ar burvju saderināšanās gredzena izvēli, kas spēs visiem pavēstīt par gaidāmo svarīgo notikumu jūsu dzīvē.
2012-10-24

Saderināšanās gredzens – tā nav vienkārša rotaslieta…

Pēc tam, kad kompānija Vigorius izveidoja savu laulības gredzenu katalogu, tā nolēma turpināt iesākto darbu. Kompānija uzsāka saderināšanās gredzenu asortimenta paplašināšanu, kas pašlaik ir kļuvuši īpaši aktuāli.